Persoonlijke hulpmiddelen
U bent hier: Home Statistieken Trimestrieel Statistieken 1ste trimester 2012
 

Statistieken 1ste trimester 2012

In België verdeelde netto activa van de ICB's naar Belgisch en buitenlands recht per investeringstype

 

31/12/2011

31/03/2012

Change


bil. EUR

%

bil. EUR

%

bil. EUR

%

Bond funds24,6323,60%26,8725,14%2,249,08%
without fixed termin EUR8,658,28%9,158,57%0,515,88%

in other currencies12,1311,62%13,2412,39%1,119,19%
with fixed termin EUR2,462,36%2,542,37%0,083,19%

in other currencies1,381,32%1,891,77%0,5137,08%
Medium-term funds0,700,67%0,870,82%0,1723,80%

in EUR0,690,66%0,840,79%0,1622,79%

in other currencies0,010,01%0,030,02%0,0181,11%
Money market funds4,744,54%1,741,62%>-3,01-63,39%

in EUR3,833,67%1,381,29%-2,45-64,05%

in other currencies0,910,87%0,360,34%-0,55-60,65%
Equity funds23,0122,04%27,1425,39%4,1217,92%

Belgium0,990,95%1,060,99%0,076,94%

Euroland3,943,77%5,014,69%1,0827,41%

Europe6,015,76%7,116,65%1,1018,23%

America2,302,20%2,682,50%0,3816,57%

Asia1,461,40%1,761,64%0,3020,48%

other8,327,97%9,538,91%1,2014,44%
Funds with capital protection19,6418,81%18,2617,09%-1,38-7,01%
1. linked to equity15,3514,71%14,3213,40%-1,03-6,72%

Belgium0,200,19%0,170,16%-0,03-13,24%

Euroland2,452,35%2,252,11%-0,20-8,24%

Europe1,101,06%1,071,00%-0,03-2,72%

America0,180,17%0,170,16%-0,01-4,80%

Asia0,200,19%0,190,18%-0,01-4,12%

other11,2210,75%10,439,76%-0,80-7,09%
2. linked to interest rates, loans and currencies4,294,11%3,943,69%-0,34-8,03%

in EUR3,813,65%3,513,28%-0,30-7,87%

in other currencies0,480,46%0,430,41%-0,04-9,35%
Balanced funds14,2313,63%13,5512,68%-0,68-4,76%
Pension-saving funds11,1610,69%11,9811,21%0,827,38%
Real estate funds6,075,81%6,285,87%0,213,45%
Private equity funds0,050,05%0,060,05%0,005,26%
Other funds0,160,15%0,140,13%-0,01-9,40%
TOTAL104,39100,00%106,88100,00%2,492,38%
Funds of Funds15,37
18,27
2,9018,84%