Persoonlijke hulpmiddelen
U bent hier: Home Statistieken Trimestrieel Statistieken 3de trimester 2011
 

Statistieken 3de trimester 2011

In België verdeelde netto activa van de ICB's naar Belgisch en buitenlands recht per investeringstype

 

30/06/2011

30/09/2011

Change


bil. EUR

%

bil. EUR

%

bil. EUR

%

Bond funds28,6423,93%25,2023,33%-3,44-12,01%
without fixed termin EUR10,819,03%9,348,65%-1,47-13,61%

in other currencies14,0311,72%12,0911,19%-1,94-13,82%
with fixed termin EUR2,351,96%2,392,21%0,041,62%

in other currencies1,451,21%1,381,27%-0,07-4,74%
Medium-term funds0,880,74%0,740,69%-0,14-15,86%

in EUR0,860,72%0,720,67%-0,14-16,17%

in other currencies0,010,01%0,020,01%0,0015,36%
Money market funds2,822,36%6,656,15%3,82135,46%

in EUR1,861,55%5,725,29%3,86207,31%

in other currencies0,960,80%0,930,86%-0,03-3,55%
Equity funds29,9825,05%22,2320,58%-7,74-25,83%

Belgium1,261,05%1,030,95%-0,23-18,21%

Euroland5,284,41%3,723,45%-1,55-29,43%

Europe7,936,63%5,695,27%-2,24-28,24%

America2,772,32%2,372,20%-0,40-14,54%

Asia1,791,49%1,481,37%-0,31-17,37%

other10,959,15%7,947,35%-3,01-27,48%
Funds with capital protection21,1217,65%20,6219,09%-0,50-2,37%
1. linked to equity16,6613,92%16,1714,96%-0,49-2,95%

Belgium0,210,18%0,200,19%-0,01-3,82%

Euroland2,642,21%2,562,37%-0,08-3,22%

Europe1,130,95%1,121,03%-0,02-1,55%

America0,130,10%0,150,14%0,0219,51%

Asia0,220,19%0,220,20%-0,01-2,49%

other12,3210,30%11,9211,04%-0,40-3,25%
2. linked to interest rates, loans and currencies4,463,73%4,454,12%-0,01-0,20%

in EUR3,943,29%3,973,67%0,030,64%

in other currencies0,520,44%0,490,45%-0,03-6,52%
Balanced funds17,4814,61%15,5214,36%-1,97-11,24%
Pension-saving funds12,0110,04%10,8710,06%-1,14-9,51%
Real estate funds6,325,28%5,975,53%-0,35-5,55%
Private equity funds0,070,06%0,060,05%-0,01-15,98%
Other funds0,350,29%0,160,15%-0,19-53,51%
TOTAL119,68100,00%108,02100,00%-11,66-9,74%
Funds of Funds16,56
16,28
-0,28-1,68%