Persoonlijke hulpmiddelen
U bent hier: Home Statistieken Trimestrieel Statistieken 4de trimester 2011
 

Statistieken 4de trimester 2011

In België verdeelde netto activa van de ICB's naar Belgisch en buitenlands recht per investeringstype

 

30/09/2011

31/12/2011

Change


bil. EUR

%

bil. EUR

%

bil. EUR

%

Bond funds25,2023,33%24,6323,60%-0,57-2,27%
without fixed termin EUR9,348,65%8,658,28%-0,69-7,43%

in other currencies12,0911,19%12,1311,62%0,030,27%
with fixed termin EUR2,392,21%2,462,36%0,072,89%

in other currencies1,381,27%1,381,32%-0,00-0,03%
Medium-term funds0,740,69%0,700,67%-0,04-5,05%

in EUR0,720,67%0,690,66%-0,04-4,92%

in other currencies0,020,01%0,010,01%-0,00-10,02%
Money market funds6,656,15%4,744,54%-1,90-28,64%

in EUR5,725,29%3,833,67%-1,89-33,02%

in other currencies0,930,86%0,910,87%-0,02-1,62%
Equity funds22,2320,58%23,0122,04%0,783,50%

Belgium1,030,95%0,990,95%-0,04-4,00%

Euroland3,723,45%3,943,77%0,215,65%

Europe5,695,27%6,015,76%0,325,63%

America2,372,20%2,302,20%-0,07-3,15%

Asia1,481,37%1,461,40%-0,02-1,44%

other7,947,35%8,327,97%0,384,85%
Funds with capital protection20,6219,09%19,6418,81%-0,98-4,76%
1. linked to equity16,1714,96%15,3514,71%-0,81-5,04%

Belgium0,200,19%0,200,19%-0,00-1,94%

Euroland2,562,37%2,452,35%-0,11-4,12%

Europe1,121,03%1,101,06%-0,01-1,23%

America0,150,14%0,180,17%0,0319,84%

Asia0,220,20%0,200,19%-0,02-10,22%

other11,9211,04%11,2210,75%-0,70-5,86%
2. linked to interest rates, loans and currencies4,454,12%4,294,11%-0,17-3,74%

in EUR3,973,67%3,813,65%-0,16-3,95%

in other currencies0,490,45%0,480,46%-0,01-2,04%
Balanced funds15,5214,36%14,2313,63%-1,29-8,31%
Pension-saving funds10,8710,06%11,1610,69%0,292,63%
Real estate funds5,975,53%6,075,81%0,101,68%
Private equity funds0,060,05%0,050,05%-0,00-5,00%
Other funds0,160,15%0,160,15%-0,01-4,44%
TOTAL108,02100,00%104,39100,00%-3,63-3,36%
Funds of Funds16,28
15,37
-0,91-5,56%